Zakon Feniksa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Klasa mugoloznawstwa

2 posters

Go down

Klasa mugoloznawstwa Empty Klasa mugoloznawstwa

Pisanie by Admin Czw Lut 20, 2014 8:47 pm

Klasa mugoloznawstwa Ss_cathedral_hs_class
Admin
Admin
Admin


Powrót do góry Go down

Klasa mugoloznawstwa Empty Re: Klasa mugoloznawstwa

Pisanie by Charles Davidson Wto Mar 11, 2014 6:09 pm

/początek

Nadszedł grudzień. W powietrzu unosił się już dość mocno wyczuwalny ''zapach'' świąt. Nie dało się jednak nie zwracać uwagi, na coraz bardziej napiętą atmosferę w zamku, którą można było zawdzięczać jednej pani. Niewiele osób ośmielało się jednak publicznie wyrażać swoje opinie na głos, ale trochę takich było. Z reguły to były śmiałe osoby, bo nie oszukujmy się, nieśmiałe osoby nie sprzeciwią się żadnemu nauczycielowi, czyż nie?
Charles wszedł do sali, w której czekali już na niego jego uczniowie. Miał uśmiech na twarzy, bo to bardzo pogodny człowiek był i lubił pracę z młodzieżą.
- Dzień dobry!
Powitał ich wesoło, myślę, że jeden z nielicznych osób nie poddał się tej zamkowej atmosferze. Wprost nie mógł się doczekać, kiedy zacznie z nimi jakiś mugolski temat. Czasami wydawało mu się niedorzeczne, że czarodzieje nie mają pojęcia o tak podstawowych rzeczach, jak na przykład prąd, mając X wiek. Najwidoczniej nie jest to im do niczego potrzebne. Chociaż gdyby porównać świat magii i mugoli, to tym drugim też się na pewno by wydawało (gdyby wiedzieli o istnieniu magii), że latanie na miotle jest bardzo dziwną - i często też śmieszną sprawą.
- Czy graliście kiedyś w gry? Oczywiście nie mam na myśli tych planszowych albo taki, podczas których człowiek jest aktywny fizycznie. Chodzi mi raczej o komputer.
Zaczął mówić, od samego początku angażując uczniów w lekcję.
Chciał poznać ich zdanie na ten temat. Wiedział też, że na pewno spora część osób w sali nie miała styczności z komputerem, więc ciekawiła go ich reakcja.
Charles Davidson
Charles Davidson
Nauczyciel Mugoloznawstwa

Różdżka : 13 cali, czarny orzech, włókno ze smoczego serca, odpowiednio giętka
Multikonta : Clara Amanda Tyrell
Skąd : Anglia, Londyn

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach