Nasz banner + zasady

Go down

Nasz banner + zasady

Pisanie by Admin on Pią Lut 28, 2014 6:47 pm

Jeśli chcesz zawrzeć z nami partnerstwo, zaloguj się na

konto: Partner
hasło: partner

i zostaw w komentarzu pod tym tematem swój banner. Umieścimy go na stronie głównej u nas, kiedy nasz znajdzie się u Was. BANNER - nie zawieramy partnerstwa z forami, które ukrywają bannery partnerów pod ikonkami albo w skrzętnie ukrytych tematach, które trudno znaleźć (najwyżej - na łatwo "odnajdywalnej" liście partnerów).
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany rozmiarów Waszego banera ze względów estetycznych.

Nasz banner:


Kod:
<a href="http://order-of-phoenix.forumpolish.com/"><img src="http://i.imgur.com/Olz2EPx.jpg"></a>

Reklama do wstawiania:


Spoiler:

Kod:
[center][url=http://order-of-phoenix.forumpolish.com/][size=18][b]ZAKON FENIKSA[/b][/size][/url][/center]

[center][i]Kończy się rok 1995. W czerwcu z zaświatów powrócił jeden z dwóch najpotężniejszych i najgroźniejszych czarnoksiężników wszech czasów: Lord Voldemort, jednak mało kto w to w ogóle wierzy. Ludzie nie chcą uwierzyć w podobne rzeczy, mówią, że Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać umarł czternaście lat temu - pokonał go mały chłopczyk: Harry Potter. Odbiło się od niego śmiertelne zaklęcie, pozostawiając na jego czole jedynie bliznę w kształcie błyskawicy. Cud, który mało kto potrafi wyjaśnić.
Umarł. Nie może powrócić. Umarł, na pewno! Ten, kto twierdzi inaczej, jest kłamcą.
Harry Potter jest kłamcą. Albus Dumbledore... wierzy temu smarkaczowi, więc to ewidentny znak, że powinien już raczej przejść na emeryturę, bo się przemęcza. Już nie te lata.
Chociaż są nawet i tacy, którzy uważają, że Dumbledore tworzy swoją armię, by przejąć władzę w Ministerstwie. Korneliusz Knot boi się o swój stołek i popada w coraz większą paranoję - wysłał nawet do Hogwartu swojego "szpiega", Dolores Umbridge: kobietę tak irytującą, że aż woźny Filch zaczął ją ubóstwiać i patrzyć jak w obrazek. Ona z kolei wprowadza nowe porządki w szkole, poczynając od systemu nauczania Obrony Przed Czarną Magią (nie będzie machania różdżkami, uczniowie mają jedynie pisać eseje i uczyć się z książek), na stworzeniu stanowiska Głównego Inkwizytora Hogwartu kończąc.
Hermiona Granger -bliska przyjaciółka Harry'ego Pottera - postanowiła w związku z tym powołać do życia Gwardię Dumbledore'a: tajną organizację samokształcenia, na której czele ma stanąć Harry Potter jako ten, któremu już nie raz udało się przeżyć spotkanie z Sami-Wiecie-Kim. Chłopiec ma nauczyć kolegów przydatnych zaklęć i w ten sposób przygotować ich do obrony przed czarną magią.
Tymczasem w świecie dorosłych zdania nadal są podzielone. Jedni uważają, że Potter chce tylko zwrócić na siebie uwagę swoim gadaniem o powrocie czarnoksiężnika, inni mu wierzą i próbują się przygotowywać do kolejnej wojny. Swoje działanie wznowił - po tych czternastu latach - Zakon Feniksa, pozostający (z uwagi na stosunek Knota do Dumbledore'a) organizacją nawet bardziej tajną, niż kiedyś.
Są i śmierciożercy, oczywiście, starający się możliwie jak najlepiej odbudować swoje szeregi, uzupełnić je i powiększyć. I powrócić znów na światło dzienne w wielkim stylu.
Jak wszystko dalej się potoczy?[/i][/center]

[center][url=http://order-of-phoenix.forumpolish.com/][img]http://i.imgur.com/Olz2EPx.jpg[/img][/url][/center]
[code]<a href="http://order-of-phoenix.forumpolish.com/"><img src="http://i.imgur.com/Olz2EPx.jpg"></a>[/code]
Admin
Admin
Admin


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach