Tamara Kage

Go down

Tamara Kage

Pisanie by Tamara Kage on Pią Lut 28, 2014 5:43 pmψ Tamara Kage ψ

Desiree Hall  »Imiona postaci«
  Tamara Miriam
  »Nazwisko postaci«
  Kage
  »Wiek«
  15lat
  »Data urodzenia«
  27.04
  »Miejsce urodzenia«
  Wielka Brytania
  »Czystość krwi«
  Pół krwi  »Miejsce zamieszkania«
  Wielka Brytania
  »Dom«
  Ravenclaw
  »Patronus«
  Tygrys
  »Bogin«
  Śmierć przyjaciela
  »Zawód«
  uczennica
  »Różdżka«
  12 i ¼ cala, ostrokrzew, pióro feniksa, normalna» PATRONUS  «  

» RODZINA  «

Ψ Jozef Kage - Ojciec Tamary, były pracownik Departamentu Magii. Pracował tam do czasu wojny z Czarnym Panem gdy świat spowiła mgła walki o wolność i bezpieczeństwo Jozef zaginał w czasie powrotu do domu. Jego ciała nie odnaleziono.              

Ψ Miriam Kage - Matka Tamary była osobą niemagiczną. Wiedziała o czarodziejach bowiem pokochała jednego z nich. Niestety nie nacieszyła się swym mężem bowiem do dziś nie odnaleziono jego ciała a ona sama popadła w strach przed Czarnym Panem. Pragnie chronić swą córkę.            

Ψ Brian Kage - Starszy brat Tamara. Stoi po stronie Czarnego Pana. Nie znosił ojca jak i matki dla swego Pana gotów jest poświęcić własne życie i własną siostrę jako przynętę ale nigdy nie pozwoliłby by ta zginęła. Umknął i chroni się w raz ze sprzymierzeńcami Czarnego Pana.            BIOGRAFIA

Zacznijmy może od początku, w końcu tak będzie o wiele lepiej i jaśniej. Jozef pracownik Departamentu Magii pracował w dziale Departamentu Niewłaściwego Użycia Produktów Mugoli. Był dobrym pracownikiem i sumiennym. Nie unikał nigdy pracy, zawsze był czarodziejem punktualnym. Jego żona Miriam zwykły człowiek, mugol lecz wiedza o czarodziejach i Czarnym Panu nie przerażała jej kochała męża całą sobą i dla tego po upływie 2 lat pobrali się, a po upływie 8 miesięcy przyszedł na świat Brian ich pierworodny syn. Niestety z nim były same problemy z wiekiem dorastania Brain stawał się na prawdę nieznośnym chłopakiem. Gdy w końcu przyszło wezwanie do Szkoły Magii i Czarodziejstwa matka i ojciec odetchnęli z ulgą mając nadzieję, że ich syn wyjdzie na prostą. Brian trafił do Slytherinu gdzie uczy się do dziś. W między czasie rodzina Kage powiększyła się i na świat z upływem czasu przyszła Tamara ostatnie dziecko państwa Kage. Tamara wychowywała się w szczęśliwej rodzinie gdzie rodzice kochali ją okazując jej to za każdym razem. Brian nawet pokochał swą młodszą siostrę choć wiek buntu sprawił, że nie był taki jak chcieli ich rodzice. Tamara miała wszystko czego zapragnęła. Jej ojciec dostał awans co też spowodowało, że ich budżet się nieco powiększył. Nie by żyli w biedzie co to, to nie po prostu mogli zapewnić swoim pociechom dodatkowe upominki czy też dodatkowe upragnione przez nich rzeczy. Tamara była rozpieszczona do granic możliwości. Lecz całe jej życie jak i życie jej rodziców legło w gruzach gdy dowiedzieli się, że ich pierworodny, że syn i brat przystał do Czarnego Pana. Mała wówczas Tamara nie wiedziała co to oznacza i kim jest ów człowiek. Matka z ojcem starali się wyjaśnić córce w miarę możliwości o co chodzi i kim jest, ów nieznajomy dla niej mężczyzna. Tamara była tak pochłonięta informacjami na ten temat, że zapragnęła poznać go osobiście i przekonać się, czy to prawda, że jest aż tak złym czarodziejem. Dla niej nie było bowiem złych czarodziei. Dla młodej Tamary wszystko było dobre nie było zła. Aż do czasu gdy wybuchła wojna. Tamara przerażona w raz z matką oczekiwała na ojca, który miał wrócić z pracy ale niestety ślad po nim zaginał co się stało nie ma pojęcia boi się, że mogło stać się coś złego dla tego pragnie dowiedzieć się jak najwięcej. Tego też dnia, miała wyruszyć do szkoły by dołączyć do brata.  


CHARAKTER

Tamara jest osobą bardzo łatwo-wierną dziewczyną. Bardzo kocha swoich rodziców i brata. Mimo domniemanej śmierci ojca stara się jakoś wszystko poukładać i pozbierać się w tym nowym dla niej świecie gdzie dobro musi być pilnie strzeżone i chronione. Potrafi się złościć jak małe dziecko. Nie dopuszcza do siebie tego, że jej ojciec jest martwy uznaje, że skoro nie odnaleziono ciała on może żyć, że Brian nadal jest dobrym, że nie odwrócił się od niej i rodziców. Pragnie całą sobą poznać Czarnego Pana, przekonać się jaki jest. Nie wieży w to co się stało dla niej, to jest po prostu wojna niepotrzebna spowodowana przez mugoli, którzy chcieli wypędzić takich jak ona, pół krwi czarodziei. Ma swoje lęki, o których nie mówi nikomu, nie chce by ktoś dowiedział się o tym czego się boi. Gdy potrzeba potrafi kopać i gryźć choć uznaje, że to nie wypada takiej dziewczynie jak ona. Pragnie uczyć się obrony i nie ma zamiaru unikać zajęć postanowiła, że to będzie jej priorytet by stać się dobrym czarodziejem.


CIEKAWOSTKI

  - kocha zwierzęta
  - Nie znosi jak coś jej nie wychodzi
  - Kocha rośliny
  - Boi się śmierci przyjaciół
  - Pragnie poznać Czarnego Pana
  - Nie może doczekać się by porozmawiać z bratem
  - Pragnie odnaleźć ojca wierzy, że on żyje


  - Nie lubi słodyczy
  - Uczulona jest na orzechy
  - Uwielbia fasolki
  - Boi się, że nie odnajdzie ojca co jest równoznaczne z jego śmiercią
  - Nie toleruje kłamstw
  - Boi się nowych znajomości.
Ostatnio zmieniony przez Tamara Kage dnia Pią Lut 28, 2014 6:33 pm, w całości zmieniany 3 razy
Tamara Kage
Tamara Kage

Różdżka : 12 i ¼ cala, ostrokrzew, pióro feniksa, normalna

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Tamara Kage

Pisanie by Tamara Kage on Pią Lut 28, 2014 5:48 pm

No to rzucam..
Tamara Kage
Tamara Kage

Różdżka : 12 i ¼ cala, ostrokrzew, pióro feniksa, normalna

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Tamara Kage

Pisanie by Admin on Pią Lut 28, 2014 5:48 pm

The member 'Tamara Kage' has done the following action : Rzut kośćmi

'Bonus do karty' :

Result :
Admin
Admin
Admin


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Tamara Kage

Pisanie by Antonin Georgijew on Pią Lut 28, 2014 8:11 pm

Hm. To tak. Ja bym niestety kartę dała do poprawki. Zgadłaś. Nie pasuje mi to, że tak zafascynowała się Voldemortem, ale od bidy niech będzie. Tylko to, że chciała się z nim spotkać, poznać go... to mi nie pasuje. Tym bardziej, że była jeszcze dzieckiem. Po drugie - brakuje mi tu jakiegoś opisu tego, co działo się z nią w szkole. Jest już w końcu na piątym roku, a nie wspomniałaś w ogóle o Hogwarcie. Kolejna sprawa - interpunkcja i gramatyka. Nie wszystko mi leży. Popracuj trochę nad logiką, niech zdania będą bardziej spójne, niekiedy krótsze, by nie wprowadzać czytelnika w jakiś dziki mętlik. Popraw, proszę. Teoretycznie mogłabym Ci już dać akcepta, ale dostałabyś mało punktów na start, więc... decyduj.   


Kocham Go. Naprawdę. Całym swoim sercem. I pragnę. Ale boję się wrócić. Boję się nie tego, że mnie skrzywdzi, ale że ja skrzywdzę jego. Nie chce go zranić. Nie mogę! ... обичам те, Car-row.
Antonin Georgijew
Antonin Georgijew

Różdżka : Ostrokrzew, 12 cali, włos z ogona Testrala
Multikonta : Severus, Andrew

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Tamara Kage

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach