Slytherin

Go down

Slytherin

Pisanie by Admin on Czw Lut 20, 2014 1:53 pm

JEŚLI CHCESZ ZAREZERWOWAĆ SOBIE KTÓRĄŚ Z TYCH POSTACI, NAPISZ POD TYM TEMATEM. REZERWACJA NIE MOŻE TRWAĆ DŁUŻEJ, NIŻ TYDZIEŃ. JEŚLI PO UPŁYWIE TEGO CZASU NIE NAPISZESZ KARTY, REZERWACJA ZOSTAJE ANULOWANA.


ψ Draco Malfoy ψ

Tom Felton

Zajęty


  »Wiek«
  15 lat
  »Dom/Zawód«
  Slytherin
  »Czystość krwi«
  Czysta


Syn Lucjusza Malfoy'a i Narcyzy Black. Rozpieszczany przez rodziców, zwłaszcza, że był jedynakiem, to po pierwsze, a po drugie bardzo wyczekiwanym przez całą ciążę synem. Ciągłość rodu, sami rozumiecie. Bardzo pewny siebie chłopak, który ponad wszystko stawia siebie, czystą krew i swojego ukochanego tatusia. Lucjusz nigdy nie zrobiłby mu żadnej krzywdy, a wręcz przeciwnie, nie pozwoliłby go skrzywdzić nikomu. I on o tym wie. Broni więc ojca przed złymi słowami ze strony innych ludzi. Największy wróg Harry'ego Pottera. Nienawidzi szlam i zdrajców krwi.
ψ Pansy Parkinson ψ

Scarlett Byrne

Wolna


  »Wiek«
  15 lat
  »Dom/Zawód«
  Slytherin
  »Czystość krwi«
  Czysta


Była bliską koleżanką Dracona Malfoya, Gregory'ego Goyle'a, Vincenta Crabbe'a i Blaise'a Zabiniego. Podobnie jak wielu jej kolegów i koleżanek ze Slytherinu, gardziła „szlamami”, czyli uczniami pochodzenia mugolskiego, szczególnie zaś dawała się we znaki Hermionie Granger, pod której adresem wygłaszała złośliwe uwagi, m.in. nazywając ją „Wiewiórką”, ze względu na wyjątkowo duże siekacze. Była niezwykle zazdrosna o Dracona Malfoya. Gdy rozmawiała z kolegami na temat wybranych do Klubu Ślimaka uczniach, wspomniawszy o powodzeniu Ginny Weasley wśród chłopców, uważnie obserwowała reakcję Dracona.
ψ Blaise Zabini ψ

Harvey Haydon

Wolny


  »Wiek«
  15 lat
  »Dom/Zawód«
  Slytherin
  »Czystość krwi«
  Czysta


Typowy Ślizgon. Nienawidzi szlam, mugoli i zdrajców krwi. Jest najlepszym przyjacielem Dracona Malfoy'a, ale nie zachowuje się jak jego sługus. Przynajmniej nie zawsze. Uważany za jednego z przystojniejszych uczniów swojego domu, prawdopodobnie słusznie. Często bywa sarkastyczny, pyszny, krnąbrny, miejscami brutalny. Lubi Quidditch, alkohol i piękne (czystej krwi) dziewczyny.
Admin
Admin
Admin


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach