Ravenclaw

Go down

Ravenclaw

Pisanie by Admin on Czw Lut 20, 2014 1:53 pm

JEŚLI CHCESZ ZAREZERWOWAĆ SOBIE KTÓRĄŚ Z TYCH POSTACI, NAPISZ POD TYM TEMATEM. REZERWACJA NIE MOŻE TRWAĆ DŁUŻEJ, NIŻ TYDZIEŃ. JEŚLI PO UPŁYWIE TEGO CZASU NIE NAPISZESZ KARTY, REZERWACJA ZOSTAJE ANULOWANA.


ψ Luna Lovegood ψ

Evanna Lynch

Wolna


  »Wiek«
  14 lat
  »Dom/Zawód«
  Ravenclaw
  »Czystość krwi«
  Czysta


Krukonka, członkini Gwardii Dumbledore'a i przyjaciółka Ginny. Podczas podróży pociągiem do Hogwartu poznała Harry'ego, Neville'a, Ron'a i Hermionę, z którymi później się zaprzyjaźniła. Ma niewielu przyjaciół, ale dobrze czuje się we własnym towarzystwie. Gdy miała dziewięć lat, była świadkiem śmierci swojej matki, dzięki czemu w późniejszym czasie była w stanie zobaczyć testrale. Jest córką Ksenofilius Lovegood, który jest wydawcą i redaktorem naczelnym "Żonglera". Jest w stanie uwierzyć niemal praktycznie we wszystko. Przez swój światopogląd zyskała przydomek "Pomyluna Lovegood".


ψ Cho Chang ψ

Katie Leung

Wolna


  »Wiek«
  17 lat
  »Dom/Zawód«
  Ravenclaw
  »Czystość krwi«
  Czysta lub Półkrwi


Szukająca w drużynie Krukonów. Była dziewczyna Cedrica Diggory'ego i pierwsza miłość Harry'ego Pottera. Miła i towarzyska dziewczyna. Zawsze można ją zobaczyć otoczoną przyjaciółkami. Dołączyła do Gwardii Dumbledore'a ze swoją przyjaciółką Mariettą Edgecombe, gdyż chce pomścić śmierć ukochanego Cedrika, zamordowanego na polecenie Voldemorta.


ψ Padma Patil ψ

Afshan Azad

Wolna


  »Wiek«
  15 lat
  »Dom/Zawód«
  Ravenclaw
  »Czystość krwi«
   Czysta lub Półkrwi


Siostra bliźniaczka Parvati. W przeciwieństwie do siostry Padma została przydzielona do Ravenclawu, a nie Gryffindoru.  Na Czwartym roku towarzyszyła Ron'owi podczas Balu Bożonarodzeniowego. Została Prefektem swojego domu razem z Anthonym Goldstein`em. Dołączyła do Gwardii Dumbledore'a razem z siostrą. Jako jedna z niewielu lubiła lekcje Profesor Sybilli Trelawney.
Admin
Admin
Admin


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach