Hufflepuff

Go down

Hufflepuff

Pisanie by Admin on Czw Lut 20, 2014 1:53 pm

JEŚLI CHCESZ ZAREZERWOWAĆ SOBIE KTÓRĄŚ Z TYCH POSTACI, NAPISZ POD TYM TEMATEM. REZERWACJA NIE MOŻE TRWAĆ DŁUŻEJ, NIŻ TYDZIEŃ. JEŚLI PO UPŁYWIE TEGO CZASU NIE NAPISZESZ KARTY, REZERWACJA ZOSTAJE ANULOWANA.


ψ Hanna Abbott ψ

Aline Weber

Wolna


  »Wiek«
  15 lat
  »Dom/Zawód«
  Hufflepuff
  »Czystość krwi«
  Półkrwi  


Nie należy do osób pewnych siebie, wręcz przeciwnie - jest raczej wycofana. Jak na Puchonkę przystało - wierna i oddana swoim przyjaciołom. Należy do Gwardii Dumbledore'a. Nadal jest nieco przybita z powodu śmierci Cedrika, który był jej przyjacielem, pomimo dzielącej ich różnicy wieku. Byli przecież uczniami jednego domu i dobrze się dogadywali. Kilka lat wcześniej była wielką fanką Lockharta, którego ubóstwiała i można powiedzieć, że widziała w nim swój ideał. Teraz stara się jednak bardziej mądrze wybierać obiekty westchnień...  


ψ Susan Bones ψ

Abigail Breslin

Wolna


  »Wiek«
  15 lat
  »Dom/Zawód«
  Hufflepuff
  »Czystość krwi«
  Półkrwi


Rodzina Susan, jej dziadkowi, wujostwo i kuzyni, zginęli podczas pierwszej wojny czarodziejów. Niewiele wiadomo o jej przeszłości tak poza tym. Już w Hogwarcie zaprzyjaźniła się z Hermioną Granger, siedziały razem podczas lekcji OPCM i na zielarstwie razem przesadzały mandragory. Również podkochiwała się w Lockharcie, ale gdy okazał się on oszustem szybko straciła zainteresowanie jego osobą. Podobnie jak panna Abbott należy do Gwardii Dumbledore'a, gdyż chce potrafić się obronić w razie jakiegoś ataku, który jest coraz bardziej prawdopodobny.ψ Justyn Finch-Fletchley ψ

Logan Lerman

Wolny


  »Wiek«
  15 lat
  »Dom/Zawód«
  Hufflepuff
  »Czystość krwi«
  Mugolak


Urodzony w mugolskiej rodzinie chłopiec miał iść do Eton, był już tam nawet zapisany, kiedy przyszedł do niego list z Hogwartu. W drugiej klasie bał się Harry'ego, będąc pewnym, że ten jest dziedzicem Slytherina, skoro zna mowę wężów - Justin był przekonany, że to Potter otworzył Komnatę Tajemnic i poluje na mugolaków. Został wtedy też spetryfikowany przez bayliszka, na którego natknął się przypadkiem na korytarzu i spojrzał mu w oczy przez Prawie Bezgłowego Nicka. Teraz jednak zaufał Harry'emu i należy do Gwardii Dumbledore'a.
Justin jest spokojnym, miłym chłopcem, lubiącym rysować i pisać. Nawet pisać bardziej. Być może w przyszłości zostanie pisarzem, ale nie ma jeszcze konkretnych planów w tą stronę.ψ Zachariasz Smith ψ

Jacob Young

Wolny


  »Wiek«
  15 lat
  »Dom/Zawód«
  Hufflepuff
  »Czystość krwi«
  Półkrwi


Zach jest nieco przemądrzałym przystojniakiem, analizującym wszystko dogłębnie i czasem wyciągającym z tych analiz błędne wnioski. Lubi się mądrzyć i uważa się za nieco bardziej rozgarniętego, niż jego otoczenie, ale na szczęście nie tak, żeby absolutnie nie dało się z nim wytrzymać. Z początku sceptycznie nastawiony do Gwardii Dumbledore'a i krytykujący całą akcję, wreszcie zapisał się na listę i uczęszczał na zajęcia, z czasem przekonując się, że jednak to był dobry pomysł. Do Gwardii należy przypadkiem właściwie - podsłuchał, jak Hermona zapraszała dwóch innych Puchonów na pierwsze spotkanie.
Ścigający, kapitan w drużynie Puchonów.ψ Ernest MacMillan ψ

Xavier Samuel

Wolny


  »Wiek«
  15 lat
  »Dom/Zawód«
  Hufflepuff
  »Czystość krwi«
  Czysta


Zarozumiały i zachowujący się po szlachecku Ernie pochodzi z rodu, zachowującego czystość krwi od dziewięciu pokoleń, z czego chłopiec jest bardzo dumny. Bywa wyniosły i pompatyczny, czasem egzaltowany, ale w głębi serca jest dobrym i ciepłym człowiekiem, przyjacielskim.
W drugiej klasie oskarżył Harry'ego o bycie dziedzicem Slytherina, kiedy okazało się, że Potter zna mowę wężów,jednak później przyszedł i go przeprosił, zauważając, że się pomylił, zaczynając wtedy być niemal pewnym, że dziedzicem jest Draco Malfoy. Innymi słowy - Ernie bywa zbyt pewny siebie i miewa teorie, których jest całkiem pewien, póki nie okażą się wyraźnie błędne. Mimo wszystko Ernie był jednym z niewielu, którzy od początku wierzyli Harry'emu w powrót Lorda Voldemorta. Należy do Gwardii Dumbledore'a i jest prefektem swojego domu.
Admin
Admin
Admin


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach