Inni dorośli

Go down

Inni dorośli

Pisanie by Admin on Czw Lut 20, 2014 1:52 pm

JEŚLI CHCESZ ZAREZERWOWAĆ SOBIE KTÓRĄŚ Z TYCH POSTACI, NAPISZ POD TYM TEMATEM. REZERWACJA NIE MOŻE TRWAĆ DŁUŻEJ, NIŻ TYDZIEŃ. JEŚLI PO UPŁYWIE TEGO CZASU NIE NAPISZESZ KARTY, REZERWACJA ZOSTAJE ANULOWANA.


ψ Narcyza Malfoy ψ

Helen McCrory

Wolna


  »Wiek«
  41 lat
  »Dom/Zawód«
  Slytherin
  »Czystość krwi«
  Czysta


Siostra Bellatrix, żona Lucjusza, matka Dracona. Wydaje się być rozkapryszoną, pewną siebie damulką, oddaną Voldemortowi. W rzeczywistości to dobra kobieta, która kocha swojego syna a dla męża jest w stanie zrobić naprawdę wiele. W stosunku do siostry jest bardzo pobłażliwa, czasami nawet uległa - znosi jej wybryki, bezczelność, nawet to, że nie odnosi się do niej zbyt dobrze. W przeciwieństwie do Belli wyszła za mąż z miłości - naprawdę kochała Lucjusza, zresztą kocha go nadal, boi się o niego, zamartwia za każdym razem gdy wychodzi, że może już nie wrócić. O syna również się martwi, ale na niego powoli przestaje mieć jakikolwiek wpływ. Mały rośnie i staje się coraz bardziej samodzielny.
ψ Rita Skeeter ψ

Miranda Richardson

Wolna


  »Wiek«
  44 lata
  »Dom/Zawód«
  Reporterka "Proroka Codziennego"
  »Czystość krwi«
  Nieznana


Kolejna niezbyt pozytywna postać. Kobieta o nieprzyjemnym usposobieniu, bezczelna, pyskata, na siłę udająca milutką, słodką aż do bólu. Nie rozstaje się z samopiszącym piórem, które potrafi wypisywać takie bzdury, że głowa mała. Jest niezarejestrowanym animagiem, przybiera postać żuka, co ułatwia jej podsłuchiwanie świeżych ploteczek. Nie ma w zwyczaju pisania prawdy. Im więcej w plotce głupstw, tym lepiej się sprzeda - taką zasadę wyznaje. I ta zasada właściwie jest słuszna...
ψ Ksenofilius Lovegood ψ

Rhys Ifans

Wolny


  »Wiek«
  45 lat
  »Dom/Zawód«
  Redaktor naczelny Żonglera
  »Czystość krwi«
  Czysta


Po śmierci żony zmuszony samotnie wychowywać córkę, Lunę. Jest z niej niesamowicie dumny - oryginalne i ciekawe świata dziewczę mu się trafiło. Gdy się na nich patrzy z boku ma się wrażenie, że są niemalże identyczni, nie tylko pod względem wyglądu, ale również charakteru. Jest redaktorem naczelnym Żonglera, który to słynie z nietypowych, dziwnych wręcz artykułów i fascynujących wywiadów. W przeciwieństwie do pani Skeeter - stara się pisać prawdę. To jak odbierają to ludzie to zupełnie inna sprawa...
ψ Korneliusz Knot ψ

Robert Hardy

Wolny


  »Wiek«
  52 lata
  »Dom/Zawód«
  Minister Magii
  »Czystość krwi«
  Czysta


Teoretycznie najbardziej znacząca postać w świecie magii, bo obecny Minister. Strachliwy człowiek, który woli tuszować prawdę i unikać mówienia o niej, niż zmierzyć się z nią twarzą w twarz. Obecność Umbrigde w szkole jest mu bardzo na rękę - otrzymuje bowiem wszystkie informacje 'z pierwszej ręki'.  
ψ John Dawlish
ψ

John Simm

Wolny


  »Wiek«
  35 lat
  »Dom/Zawód«
  auror
  »Czystość krwi«
  Czysta


Pechowy mężczyzna, bo niemalże z każdego pojedynku wychodzi ranny. Może nie w kawałkach, nie aż tak, ale chyba nie było walki, z której wyszedłby bez draśnięcia. Ale może to dobrze? Znaczyłoby to, że się angażuje, a to podstawa. Jest mimo wszystko dobrym aurorem, oddanym sprawie, i ani w głowie mu przyłączenie się do strony przeciwnej.
ψ Rufus Scrimgeour
ψ

Bill Nighy

Wolny


  »Wiek«
  55 lat
  »Dom/Zawód«
  Szef Biura Aurorów
  »Czystość krwi«
  Półkrwi


Przez całą swoją karierę walczył z czarnoksiężnikami i chyba można śmiało stwierdzić, że lubi swoją robotę. Gdy został Szefem Biura Aurorów jego charakter nie zmienił się ani o jotę. Nadal był pewnym swojego mężczyzną, który wiedział co to znaczy walka, który nie bał się ani czarnoksiężników, ani klątw które niosą ich różdżki. Jest mistrzem pojedynków, zarówno w ataku jak i w obronie.
Admin
Admin
Admin


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach