Śmierciożercy

Go down

Śmierciożercy

Pisanie by Admin on Wto Lut 18, 2014 6:29 pmψ ŚMIERCIOŻERCY ψ

Jest to grupa zagorzałych zwolenników Lorda Voldemorta, noszących jego Mroczny Znak, wypalony na lewym przedramieniu. Tylko oni nazywają go Czarnym Panem (również bojąc się wypowiadać jego prawdziwego imienia) i uważają się za jego sługi.Niektórzy (zapewne wielu) sądzą że Lord Voldemort ich szczególnie ceni, że ich lubi. Są w błędzie, ale nie chcą się z niego wydobywać.
Wielu z nich to psychopaci, mordercy, ogarnięci szałem "czystości krwi". Wielu jest przedstawicielami starych rodów arystokratycznych, ale nie tylko - tak naprawdę zdarzają się nawet czarodzieje niepełnej krwi, nie zrodzeni z matki i ojca czarodziejów. Łączy ich wszystkich przekonanie, że czarodzieje powinni władać światem, że "szlamy" - jak nazywają ludzi mugolskiego pochodzenia - nie powinny istnieć, a skoro już istnieją, to nie mają prawa używać różdżek i powinni być podlegli czarodziejom czystej krwi.
Teraz jednak śmierciozerców nie jest jeszcze dużo, muszą na nowo odbudować swoje szeregi. Część po zniknięciu Lorda Voldemorta znikła i udają normalnych, praworządnych obywateli. Nie zgłosili się na wezwanie w lecie, gdy Voldemort powrócił i zapewne poniosą za to karę, kiedy Czarny Pan ich odnajdzie.
Część też wciąż jeszcze tkwi w Azkabanie.
Nikt nie wie, kto jest śmierciożercą, większość nawet nie zna swoich tożsamości nawzajem. Po to noszą maski, nawet we własnym gronie bardzo często: ma ich to chronić przed wydaniem przez złapanych współtowarzyszy.

Najczęściej śmierciożercami zostają ci, którzy zostali wciągnięci w tą organizację przez swoje rodziny, będąc od małego poddawani praniu mózgu i wpajaniu zasady, że tylko czysta krew się liczy. Inni sami się zgłaszali, nabierając na swojej drodze życiowej podobnego przekonania. Każdy z nich musi stanąć przed Czarnym Panem, porozmawiać z nim i wykonać powierzone zadanie (zabić).

Nie ma na razie uczniów wśród śmierciożerców. Jeśli chcesz, by Twoja postać została jednym z nich, odegraj to fabularnie, jednak pamiętaj, że:
- zabijanie nie jest łatwe, mało kto jest w stanie sobie z tym poradzić, więc jeśli nawet uda Ci się skontaktować z Lordem i wykonać jego zadanie, to odnieś się do tego w miarę realistycznie, a nie tak, jakbyś kupował bułki w sklepie
- musisz mieć ukończone 16 lat, młodsi nie będą brani pod uwagę przez Czarnego Pana jako zwyczajne dzieci, na których nie można polegać
- każdy błąd może kosztować Cię życie - Czarny Pan bywa nieobliczalny
Admin
Admin
Admin


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach