Ariadanne Foster

Go down

Ariadanne Foster

Pisanie by Ariadanne Foster on Sro Kwi 09, 2014 2:18 pmψ ARIADANNE FOSTER ψ

Ashley Fuller Olsen  »Imiona postaci«
  Ariadanne Colette Madeline. Ale wystarczy "Aria", naprawdę.
  »Nazwisko postaci«
  Foster
  »Wiek«
  Aż szesnaście lat. Cud, że dożyła.
  »Data Urodzenia«
  24 Kwietnia.
  »Miejsce urodzenia«
  Liverpool, Anglia, WB.
  »Czystość krwi«
  A z tym to ciężka sprawa jest. Uznajmy, że czarodziej w 1/4.  »Miejsce zamieszkania«
  Liverpool.
  »Dom«
  Hufflepuff.
  »Patronus«
  Borsuk.
  »Bogin«
  Pająk. Taki wielki, krwiożerczy, z zębami pięć na pięć metrów.
  »Zawód«
  Uczeń.
  »Różdżka«
  11 cali, jabłoń, włos z ogona jednorożca.» RODZINA  «

Ψ Carl i Eva - Dziadkowie Arii, czarodzieje czystej krwi. Od nich właśnie odchodzą najdłuższe i najbardziej rozłożyste gałęzie w jej drzewie genealogicznym. Aria ich kocha. Naprawdę. Są świetni, naprawdę cud, miód i maliny.        

Ψ Cristie - Mama, mugolka, nauczycielka historii w prywatnej szkole. Niezbyt zadowolona z inności córki. Aria ją szanuje i kocha, jednak Cristie utrzymuje do niej dystans.

Ψ Kenneth - Ojciec, charłak. Pierworodne dziecko i jedyny syn Carla i Evy. Wtopiony w mugoli został zwyczajnym prawnikiem. Odsunięty od czarodziejskiej rodziny, stara się nie utrzymywać z nią żadnych kontaktów. Córkę kocha i stara się o nią troszczyć. Ariadanne czuje do ojca pewien żal związany z zaistniałym konfliktem rodzinnym.              

Ψ Matthew - Młodszy brat (Zaledwie roczek), na razie nie objawia magicznych zdolności. Oczko w głowie rodziców, ku nieszczęściu młodej Fosterówny.              


BIOGRAFIA

Idealność. Perfekcja. To coś, do czego teoretycznie wszyscy powinni dążyć. W czasach, w których technologia skacze w górę, a warunki życia w miastach i wsiach się wyrównują chęć bycia lepszym od innych rośnie na sile. Ba, potrafi nawet zaślepiać ludzi, którzy pragnąc wywoływać u innych zachwyt i zazdrość zapominają o tym, co najważniejsze. Inni chcą być jeszcze lepsi, następni znów. Wygrywa ten, kto jest najbliżej "perfekcyjności". Jest bogaty, piękny, ma dobrą pracę, szczęśliwą rodzinę. Ha, o to ostatnie najtrudniej, prawda? I w tym całym chorym wyścigu szczurów urodziła się Aria. W pięknym domu na obrzeżach miasta. W idealnie wykrojonej rodzinie, w tym najbardziej pożądanym schemacie: Tata, mama i dziecko. Ale los bywa złośliwy. I równowaga została zaburzona. Dlaczego? Otóż młoda Foster nie była takim dzieckiem, jakim być powinna. Streśćmy to w krótkim słowie "inna". I jej inność polegała na częstych, dość nietypowych wypadkach jakie zdarzały się w jej na co dzień. Mam na myśli takie, których wytłumaczenie w racjonalny sposób jest trudne, można nawet powiedzieć, że niemożliwe. Magiczne wypadki. Jednak przez fakt, że z reguły zdarzało jej się to poza czujnym okiem rodziców, było.. spokojnie. Do czasu. Bo, ogólnie rzecz biorąc, Aria nigdy nie należała do osób popularnych. A w swojej poprzedniej szkole to... szkoda gadać. Zwyczajnie tam nie pasowała. Bo gdzie ona do klasy dla prymusów? Wśród latorośla osób wysoko postawionych, bogatych, w dużym stopniu ingerujących w życie społeczne kraju? Ona to raczej taka prosta, spontaniczna osoba. Stąd całe odsunięcie i alienacja. I źle się z tym naprawdę czuła. Bo co jest z nią nie tak? Starała nie wiadomo jak bardzo, to jej nędzne próby wpasowania w tłum kończyły się bolesną klęską. Ale nowy etap w jej życiu, który niedługo później się rozpoczął był nadzieją na lepsze, ale i kolejną możliwością przegranej.

Zrobiłeś kiedyś coś śmiesznego nieświadomie? Eh, nie chodzi mi o sytuacje, w których ty się wygłupiłeś, a raczej takie, w których wygłupiłeś innych. Przez przypadek. Cóż, można to nazwać jakąś umiejętnością. Bo nie każdy w swoje jedenaste urodziny rozsadził biedny, niewinny tort karmelowy wprost na twarze znerwicowanych rodzicieli. A ona tak. Niechcący, bo przecież nic nawet nie wiedziała o swojej inności, a co dopiero umiałaby ją kontrolować. Genialnym dzieckiem nie jest, nie oszukujmy się.


CHARAKTER
Min. 7 zdań złożonych.

CIEKAWOSTKI


  Zainteresowania opisowo lub od myślników. Pamiętaj o znaczniku
  w miejscu, gdzie chcesz zacząć nowy akapit.  Min. 6 ciekawostek Pamiętaj o znaczniku
  w miejscu, gdzie chcesz zacząć nowy akapit.

Ariadanne Foster
Ariadanne Foster

Różdżka : 11 cali, jabłoń, włos z ogona jednorożca.
Multikonta : Brak~

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach