Yasmin Dinsbeer

Go down

Yasmin Dinsbeer

Pisanie by Yasmin Dinsbeer on Nie Mar 02, 2014 4:25 pmψ Yasmin Dinsbeer ψ

Claire Holt  »Imiona postaci«
  Yasmin Lexi Catherine
  »Nazwisko postaci«
  Dinsbeer
  »Wiek«
  15
  »Data urodzenia«
  31 Grudnia
  »Miejsce urodzenia«
  Oslo, Norwegia
  »Czystość krwi«
  czysta  »Miejsce zamieszkania«
  Oslo  
  »Dom«
  Slytherin
  »Patronus«
  wąż
  »Bogin«
  martwa rodzina
  »Zawód«
  uczennica
  »Różdżka«
  10", głóg, włos jednorożca» PATRONUS  « -------  

» RODZINA  «


Ψ    Greg, Peeta - Dwaj starsi bracia dziewczyny, którzy są dla niej podporą i we wszystkim ją wspierają.          


Ψ    Tiffany Malfoy - wnuczka Septimusa Malfoya, dziewczyna miała z matką dość dobry kontakt, tak samo jak z rodziną matki. Tiffany zmarła gdy Yasmin miała 8 lat.    


Ψ      David Dinsbeer -  ojciec , dziewczyna ma dość dobry kontakt z ojcem.  Mężczyzna jest śmierciożercą i kiedyś pracował w ministerstwie magii.

BIOGRAFIA
Yasmine Lexi Catherine Dinsbeer przyszła na świat 31 Grudnia w Oslo. Jej rodzina należała do starożytnego rodu Dinsbeer, który przez pokolenia szczycił się czystością krwi swoich członków. Tą też zasadę od małego wpajano Yas aż ta całkowicie nią przesiąknęła. Jej ojciec, David Dinsbeer, piastował wysokie stanowisko w Ministerstwie Magii (które to załatwił mu jeden z kuzynów), matka, Tiffany Dinsbeer z domu Malfoy, zajmowała się (choć to za dużo powiedziane) domem i dziećmi. Jej obowiązki ograniczały się głównie do wydawania poleceń służbie (w tym niańkom). Rodzina wiodła dostatnie życie, a dzieciom państwa Dinsbeer nigdy niczego nie brakowało. Oszczerstwem byłoby stwierdzenie, że David i Tiffany rozpieszczali swe dzieci - owszem, wybierali dla nich wyłącznie najlepsze rzeczy, ale wszystko to okupione było dość surowym wychowaniem. To dorośli zawsze mieli rację, a każdy objaw sprzeciwu był szybko zduszany odpowiednio wymyślną karą. Yas dość wcześnie nauczyła się uległości, która była tylko odpowiednio zakamuflowanym fałszem. Kłamstwa i intrygi były codziennością w rodzinnym domu państwa Dinsbeer.
Mając niecałe pół roku Yas zaczęła przejawiać swe pierwsze magiczne umiejętności, które ograniczały się wówczas do lewitowania przez pokój zabawek. Był to jednak dostateczny dowód na to, że i tym razem ród ten ominęła hańba posiadania w rodzinie charłaka.
W wieku 8 lat jej matka zginęła w nieszczęśliwym wypadku - w trakcie próby rzucenia na domowego skrzata klątwy zaklęcie nieszczęśliwie odbiło się od marmurowej posadzki i ugodziło samą Tiffany. Kobieta zmarła na miejscu. Tragedia ta odcisnęła głębokie piętno na jej mężu, który tuż po pogrzebie żony porzucił pracę i całkowicie zmienił swoje poglądy, wstąpił do śmierciożerców(za pewne cały czas miał takie same poglądy, ale brak Tiffany po prostu pozwolił mu o pokazać), zmienił także nastawienie do swoich dzieci, co prawda nie przeszkadzało to dziewczynie ponieważ była nie co bardziej w centrum uwagi a o to cały czas jej chodziło.
W dniu jedenastych urodzin Yas otrzymała list z Hogwartu - najoczywistszą rzecz we Wszechświecie, bo jednak taka była ostatnia wola jej matki aby jej dzieci chodziły do Hogwartu, no cóż, przeciez śmierć kobieta postawiła na swoim.. W zasadzie już od dnia jej narodzin oczekiwano jego przyjścia. Tiara Przydzieliła ją do Slytherinu, gdzie spędzi siedem lat swojego życia.  W Hogwarcie dziewczyna nie przejawia ani nie przejawiała zbytnio zainteresowania lataniem, jest to za pewne spowodowane tym że na pierwszych zajęciach spadła z miotły i dość porządnie się obiła, co dało jej tydzień leżenia w Hogwarckim szpitalu. Tak samo Yasmin chyba od zawsze miała szczęście do swojej różdżki, już na początku jej posiadania podpaliła sobie tyłek trzymając różdżkę w tylnej kiszeni, albo próbując podpalić kominek spaliła swoją pracę na zajęcia z obrony przed czarną magią, zresztą dziewczyna bardzo lubi te zajęcia. Pewnie też dlatego że dziewczynie te zajęcie kojarzą się z czarną magią, którą przez swojego tatę uwielbia.


CHARAKTER
Yas jest osobą z natury walczącą o swoje i nie podającą się zbyt łatwo, jej charakter można najprościej opisać po trupach do celu, gdyż dziewczyna nie zawaha się użyć niczego aby osiągnąć zamierzony cel . Dziewczyna nie zna w życiu umiaru i bierze wszystko garściami, Mówi to co myśli. A mówi na prawdę dużo. Jest lekkomyślna, egoistyczna i złośliwa. Jest typem kobiety, którą większość pragnie, a żaden nie może dostać.Jest tak zakłamana, że czasami sama się w tym gubi. Nigdy nikt nie jest pewny, czy w danej chwili mówi prawdę, czy zmyśla, bo robi to jak profesjonalistka. Jednakże pod maską zimnej zdziry, kryje się usposobienie delikatności i niezwykłej wrażliwości. Sama nie wie po której stronie stanąć, , ale tak na prawdę to dobra dziewczyna, o złotym sercu, która nie pragnie niczego innego jak zmiany na lepsze. A jak już się ją przekona do siebie że nie chcę się dla niej krzywdy to jest naprawdę oddaną przyjaciółką za którą wskoczy w ogień, tylko najpierw trzeba się napracować aby dojść do tego . Najważniejsza jest dla niej rodzina, oczywiście ci prawdziwi przyjaciele są rodziną no i również bardzo ważne jest dla niej jej główne hobby jakim jest lotnictwo. Gdy ma lepszy dzień potrafi mieć złote serduszko no i być miła dla ludzi, ale pozostaje dalej nie ufna ..

CIEKAWOSTKI


  Yasmin jest specyficzna, nie lata na miotle, no i nie będzie latała bo za bardzo się boi.Dziewczyna aż nad to interesuje się czarną magią, uwielbia czarnomagiczne zaklęcia i chcę zostać śmierciożercą tak jak jej tata.
  Każdy kto jest szlamą od razu staję się jej wrogiem, a półkrewką współczuję.
  Od małego gra an pianinie i śpiewa, podobno ma talent artystyczny.
  Swój talent do gotowania ogranicza do spalania garnków
  Z trudnością przychodzą jej szczere rozmowy o uczuciach, po prostu nie potrafi szczerze powiedzieć tego co myśli,
  Od zawsze stara się być idealną córką i robić to co jej tata uważa za słusznę.  .  ~ Oburęczna!
  ~ Boi sie wszelakich lalek od porcelanowych po te z seri Barbie
  ~ Gra na pianinie i ma przecudny głos, jednak mało osob o tym wie.
  ~ Słodycze. Kocha slodycze. Jest od nich uzależniona.
  ~ Jest dziewicą
  ~ Czuje się niezręcznie kiedy ktoś zagryza wargę.
  ~ Ma norweski akcent
  ~ Jest mądra, ale leniwa. Ma kiepskie oceny
  ~ Kocha obronę przed czarną magią, jednak nienawidzi latania na miotle. Brrr...
  ~ nikt o tym nie wie, ale podpaliła kiedyś parę rzeczy, których ZDECYDOWANIE nie powinna podpalić
  ~ nie umie gotować, wcale a wcale, przynajmniej rzeczy bardziej ambitnych niż parówki
  ~ lubi niebezpieczne istoty
  ~ ogólnie, im coś bardziej niebezpieczne i zakazane, tym bardziej ją kręci
  ~ trudno ją nazwać grzeczną dziewczyną
  ~ miała kiedyś chłopaka, ale zaczęła go unikać, kiedy wyznał jej miłość.Ostatnio zmieniony przez Yasmin Dinsbeer dnia Nie Mar 02, 2014 7:15 pm, w całości zmieniany 5 razy
Yasmin Dinsbeer
Yasmin Dinsbeer

Różdżka : 10", głóg, włos jednorożca
Skąd : Oslo

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Yasmin Dinsbeer

Pisanie by Yasmin Dinsbeer on Nie Mar 02, 2014 4:26 pm

kostki, kostki, kostki.
Yasmin Dinsbeer
Yasmin Dinsbeer

Różdżka : 10", głóg, włos jednorożca
Skąd : Oslo

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Yasmin Dinsbeer

Pisanie by Admin on Nie Mar 02, 2014 4:26 pm

The member 'Yasmin Dinsbeer' has done the following action : Rzut kośćmi

'Bonus do karty' :

Result :
Admin
Admin
Admin


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Yasmin Dinsbeer

Pisanie by Armand Crow on Nie Mar 02, 2014 5:32 pm

Uhm, no więc tak.
Rodzina - skoro ona jest Dinsbeer, to jest Dinsbeer, nie "z rodziny Malfoy". "Z domu" określa się szlachcianki, które wyszły za mąż i zmieniły nazwisko. Ona nie jest Malfoyką.
Nie podoba mi się też wkręcanie do tego jakiejkolwiek rodziny królewskiej i na to się nie zgadzam. Nie ma czarodziejów w rodzinach królewskich, poza tym one nie zajmują się wiązaniem z jakimiś czarodziejami - to dwa różne światy i arystokracja czarodziejska to nie mugolska i odwrotnie. I mogłabym podać jeszcze więcej powodów, dlaczego nie, ale pewnie nie chciałoby Ci się czytać, więc przechodzimy do kolejnej sprawy. Smile
Za krótka biografia. Stanowczo. Nie mówi praktycznie nic o postaci. Skoro interesuje się lotnictwem, to powiedz, dlaczego. Jakim cudem w ogóle mieszka w Anglii, skoro jej tatuś jest Norwegiem (choć kiedy odrzucimy tą rodzinę królewską, to przestaje być problemem i staje się po prostu "bo tata się przeprowadził"). Możesz też dodać, jakie przedmioty lubi, z jakimi sobie nieradzi, jakie ma plany na przyszłość, jaki stosunek do informacji, że Czarny Pan powrócił, do Pottera, do taty i jego bycia śmierciożercą. I skoro podpaliła parę rzeczy, których nie powinna podpalić, to tez możesz to w biografii rozwinąć - co podpaliła, dlaczego i jak. Piromanka? Nieostrożna? Coś jak Seamus, który wiecznie robił niechcący wybuchy? No i skoro gra na pianinie i umie śpiewać, to też możesz wspomnieć o tym w biografii. W ogóle - rozszerz ją, porządnie.
Charakter miesza się z biografią i zainteresowaniami, choć powiedzmy, że te sprawy się łączą, więc przymknę oko. Jednak jeśli możesz, to to też popraw. Smile
Nie zgadzam się też na wilkołaka w szkole. Po pierwsze - trzeba napisać o to podanie w tym temacie, po drugie - taka rzecz zdarzyła się tylko raz, to był eksperyment i nie całkiem wypalił. Choć jeśli mi to porządnie uzasadnisz (jaki również: jakim cudem ona w ogóle jest tym wilkołakiem - przecież w takie stworzenia zamienia głównie Greyback, a on jest przecież po jej stronie). No i nie ma o tym ani słowa aż do ciekawostek. Również w biografii. Wink
No i wrzuć w kartę herb Slytherinu stąd: http://order-of-phoenix.forumpolish.com/t85-herby-i-symbole

Popraw, proszę i kopnij mnie po poprawkach. Smile
Armand Crow
Armand Crow

Różdżka : 13 cali, dąb, sztywna, włókno ze smoczego serca

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Yasmin Dinsbeer

Pisanie by Yasmin Dinsbeer on Nie Mar 02, 2014 6:32 pm

Pozmieniałam. Wink
Yasmin Dinsbeer
Yasmin Dinsbeer

Różdżka : 10", głóg, włos jednorożca
Skąd : Oslo

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Yasmin Dinsbeer

Pisanie by Armand Crow on Nie Mar 02, 2014 7:10 pm

No, nada się czepiam tej rodziny królewskiej. Nie pasuje mi to z wielu powodów, przede wszystkim dlatego, że dlaczego ktokolwiek z norweskiej rodziny królewskiej miałby się wiązać z jakąś Angielką?
Nie wyczaiłam też wcześniej tego, że ona mieszka w Oslo, ale w sumie do tego też się odniosłam w poprzednim komentarzu - jak się przeprowadzili do Anglii? Bo Hogwart obejmuje Wyspy Brytyjskie, jeśli któreś dziecko, które się tam uczy, jest innej narodowości, to albo dlatego, że mieszka na Wyspach, albo dlatego, że rodzina koniecznie się uparła na tą szkołę. Więc nawet mamusia mogła się uprzeć, ale skoro tatuś jest też arystokratą, to zakładając, że to akurat jakiś tam gdzieś daleki odłam rodziny królewskiej, który akurat jest czarodziejski, to dlaczego nie wysłali córki do skandynawskiej szkoły magii? To tata jest mężczyzną w tej rodzinie, to on ma decydujący głos. Chyba, że ten odłam rodziny królewskiej (mogolskiej przecież) w świecie czarodziejów ma niewiele do powiedzenia - wtedy matka jest na znacznie wyższej pozycji. Dlaczego mieszkają więc w Norwegii, a nie z resztą Malfoyów, Blacków i innych takich, w Wielkiej Brytanii? Smile

Może i szczegóły, ale Oslo jest cholernie daleko od Hogwartu i leży pod "jurysdykcją" innej szkoły po prostu. Dlatego w Hogwarcie jest tak niewiele osób innej narodowości.

EDIT

Hm... albo dobra. Uznaję, że mamusia się uparła na Hogwart, żeby jej dzieci mogły chodzić do szkoły z Draco i skończyć Slytherin, jak wszyscy Malfoyowie. Nie będę Cię już tak straszliwie męczyć. Akceptuję kartę i daję za nią 25 punktów. Smile
Armand Crow
Armand Crow

Różdżka : 13 cali, dąb, sztywna, włókno ze smoczego serca

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Yasmin Dinsbeer

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach