Cherles Davidson

Go down

Cherles Davidson

Pisanie by Charles Davidson on Nie Mar 02, 2014 12:45 pm? Charles Davidson ?

Benedict Cumberbatch  »Imiona postaci«
  ''Mały'' Charles  
  »Nazwisko postaci«
  Davidson
  »Wiek«
  35 lat
  »Data urodzenia«
  19.07.1960r.
  »Miejsce urodzenia«
  Anglia, Londyn
  »Czystość krwi«
  półkrwi  »Miejsce zamieszkania«
  centrum Londynu, blisko metra
  »Dom«
  Gryffindor
  »Patronus«
  TU WPISZ kształt
  »Bogin«
  duchy
  »Zawód«
  Nauczyciel Mugoloznawstwa
  »Różdżka«
  13 cali, czarny orzech, włókno ze smoczego serca, odpowiednio giętka» PATRONUS  « ni ma  

» RODZINA  «

Matka - Amanda Powell - Davidson (czarownica czystej krwi)              

Ojciec - Charles Davidson (mugol, zmarł zanim urodził się ''Mały'' Charles)                          


BIOGRAFIA
Charles pochodzi z mieszanej rodziny, matka czarownica, a ojciec mugol. Gdy jego rodzice się poznali, minęło trochę czasu, zanim Amanda wyznała ojcowi Charlesa swój magiczny sekret. Podobnie odkładała poznanie swojej rodziny, wiązało się też to z tym, że sama nie powiedziała swoim rodzicom o George'u. Nie przechodziło jej przez myśl, że zaakceptują jej chłopaka mugola, ale niepokoiła też ją myśl o ''wprowadzeniu'' go w świat magii. Więc teraz już chyba wiadomo, dlaczego tak długo to odkładała. Minęło jeszcze kilka miesięcy życia w szczęściu, aż nagle zderzyła się z rzeczywistością. Nie mogła już dłużej tego ciągnąć, właściwie bez żadnego celu. Powiedziała rodzicom, że jest zaręczona z mugolem. Tak jak się tego spodziewała, rodzice wyrzucili ją z domu, bo byli rodziną czarodziejów od bardzo wielu pokoleń i nie akceptowali żadnej mugolskiej krwi.
Minęło kilka lat i Amanda zaszła w ciążę. Nie zdążyła o niej powiedzieć Charlesowi, bo wkrótce został zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach. Kobieta urodziła Małego Charlesa i zamieszkała w malutkiej kawalerce, w centrum Londynu.
Gdy Charles skończył 11 lat, dostał list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart - jak się spodziewała tego jego matka. Już wkrótce ruszyli na ulicę Pokątną, by zakupić podręczniki i pierwszą różdżkę.
Pierwszego września podekscytowany szkołą, pojechał na peron 9 i 3/4, by wsiąść do jedynego pociągu, który jedzie na stację w Hogsmeade. Podczas powitalnej kolacji, odbyła się ceremonia przydziału> Charles został przydzielony do Gryffindoru.
Lata nauki mijały, w ostatnich dwóch klasach dość dobrze zdał egzaminy, ale nadal nie wiedział, kim chce być. Wtedy mu jeszcze przez myśl nie przeszło, by być nauczycielem. Ten pomysł zrodził się po kilkunastu latach, wtedy zmarła jego matka. Przez ten cały czas mieszkali w Londynie, wśród mugoli, więc chłopak dobrze znał ich sposób bycia. Już niedługo zaczął pracę w Hogwarcie, wtedy gdy do szkoły zaczął chodzić - bardzo sławny wśród wszystkich czarodziei - Harry Potter. Charles uczył się razem z jego ojcem i matką, których przed kilkunastoma laty zabił Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać. Była to straszna strata dla takiego małego dziecka, jak Harry.  


CHARAKTER
Charles od dziecka był strasznie żywiołowy. Matka czasami ledwo z nim wytrzymywała. Z latami robił się coraz spokojniejszy - w porównaniu do maleńkości, bo nadal na tle innych dzieci wyróżniał się niezłym charakterkiem. Łączył się też z tym jego zapał do wszystkiego, co zaczynał robić, ale również podchodził do wszystkiego bardzo emocjonalnie, np. gdy dostał list z Hogwartu, przynajmniej pięć razy dziennie padało pytanie: ''Kiedy pojedziemy po różdżkę?! No kiedy?!''. W takich momentach dziecku trzeba było po prostu ''przytakiwać''. W Hogwarcie często robił różne, dziwne rzeczy, o których nie ma nawet sensu tutaj wspominać.
W dorosłości nadal ma dość podobny charakter, który przydaje mu się w życiu.


CIEKAWOSTKI


  - Zanim zaczął pracę w Hogwarcie, interesował się i trochę praktykował Czarną Magią, ale gdy zaczął swój pierwszy rok szkolny, skończył z nią.
  - Quidditch
  -  Piłka nożna - nie znana przez czarodziei, ale Charles wychował się w Londynie, wśród mugoli i ją lubi.
  - Czyta dużo książek. Pomagają mu się wyciszyć, bo jego mózg często wielka plątanina różnych myśli. Podczas czytania, skupia się na jednej rzeczy i jego umysł może zapomnieć i niektórych rzeczach. Chociaż kilka lat temu zdarzyło się coś takiego, że wyrzucił przez okno - zbijając szybę - książkę, bo nie spodobało mu się jej zakończenie. Ktoś może pomyśleć, że tylko dzieci się tak zachowują, ale jak każdy dorosły, Charles ma dziwne pomysły itp.
  - Jak już wiadomo, że lubi książki, to warto wspomnieć, że ma ich całkiem pokaźną kolekcję.
  - Nauczyciel mugoloznawstwa.
  - Na przerwach można go często spotkać w bibliotece lub spacerującego po korytarzach.
  - Jest bardzo fajnym nauczycielem - przynajmniej sam tak uważa -, ale uczniowie chyb go lubią, bo nie zadaje wielu prac domowych itp.


Charles Davidson
Charles Davidson
Nauczyciel Mugoloznawstwa

Różdżka : 13 cali, czarny orzech, włókno ze smoczego serca, odpowiednio giętka
Multikonta : Clara Amanda Tyrell
Skąd : Anglia, Londyn

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach